Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kartki ślubne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kartki ślubne. Pokaż wszystkie posty

środa, 29 czerwca 2022

Kartki ślubne.

 Witam Wszystkich.

Jakiś czas mnie nie był na blogu ale nie leniuchowałam. Mój sprzęt zaczął się sypać, na początku musiałam wymienić telewizor a potem komputer złapał trojana. Już jest wszystko w porządku. Mogę pisać posty i zaglądać na inne blogi. Od sąsiadki córka wychodzi za mąż to wypada zrobić kartkę i mały prezent na dobry początek na nowej drodze życia.

                                                                      

  Pudełko z kartką. Papier ,, Mintay " kupiłam duży blok jednak lepszy by był 20/20 cm.

                                                                 

                                       W środku pudełko też okleiłam. 

                                                                  


                                                                     

                                                                       
                                                           Środek pudełka.

                                                                  

                                   Środek kartki. Zrobiłam kieszonkę na życzenia.

                                                                          

                                    Druga kartka w pudełku forma D.L. Dla mamy pani Młodej .

                                                                      

                                                          Kwiatki sama robiłam.

                                                                    

                                               Robiłam tak, żeby się różniły.

                                                                   

                                                                          
 Środek kartki też wykleiłam papierem ozdobnym i są dwie kieszenie na życzenia i dodatek.

     To są moje pierwsze kartki ślubne. Chyba nie najgorzej wyszły. Dużo zdjęć mam              nadzieję, że wytrwaliście do kończ.

Życzę miłych wakacji tylko nie przesadzać ze słoneczkiem.