Witam Wszystkich.
Jakiś czas mnie nie był na blogu ale nie leniuchowałam. Mój sprzęt zaczął się sypać, na początku musiałam wymienić telewizor a potem komputer złapał trojana. Już jest wszystko w porządku. Mogę pisać posty i zaglądać na inne blogi. Od sąsiadki córka wychodzi za mąż to wypada zrobić kartkę i mały prezent na dobry początek na nowej drodze życia.
Pudełko z kartką. Papier ,, Mintay " kupiłam duży blok jednak lepszy by był 20/20 cm.
W środku pudełko też okleiłam.
Środek pudełka.
Środek kartki. Zrobiłam kieszonkę na życzenia.
Druga kartka w pudełku forma D.L. Dla mamy pani Młodej .
Kwiatki sama robiłam.
Robiłam tak, żeby się różniły.
Środek kartki też wykleiłam papierem ozdobnym i są dwie kieszenie na życzenia i dodatek.
To są moje pierwsze kartki ślubne. Chyba nie najgorzej wyszły. Dużo zdjęć mam nadzieję, że wytrwaliście do kończ.
Życzę miłych wakacji tylko nie przesadzać ze słoneczkiem.