Witam wszystkich.
W mijającym tygodniu miałam awarie internetu, wczoraj przyjechał technik i naprawi.Szybko można się przyzwyczaić, czegoś brakowało. Teraz na temat kartki u Aniw.g. mapek. Zrobiłam po jednej z każdej mapki. Już się trochę ich nazbierało, będzie z czego wybierać.
I druga mapka.
Kolaż i banerek do zabawy.
Dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem. Życzę miłego wypoczynku, mamy piękną pogodę trzeba z niej korzystać .