Serdecznie witam wszystkich.
Czas pomyśleć o ozdobach na święta wielkanocne. Na Y.T. znalazłam jak zrobić kurki na szydełku filmik nagrała Aurelia , bardzo fajnie tłumaczy a jak się nie nadąża można zrobić stop. Ten model kurki bardzo mi się spodobał. Serdeczne podziękowania dla Aureli.
Na razie pokazuję dziewięć sztuk, będzie ich więcej.
Mam dużo kolorowych kordonków i mogę je ozdabiać dowolnie.
Usztywniam ,,Ługą" na jajku styropianowym. A jak to robić Aurelia pokazuje na końcu filmu . Jeszcze całe stadko razem. Będę miała jako dodatek do prezentów.
Dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem i życzenia zdrowia. Jest już lepiej do ,,Wiosny" na pewno będzie ok. Miłego weekendu i pozdrawiam.