Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Szydełko- kurki wielkanocne.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Szydełko- kurki wielkanocne.. Pokaż wszystkie posty

piątek, 4 marca 2022

Kurki robione szydełkiem.

       Serdecznie witam wszystkich.

Czas pomyśleć o ozdobach na święta wielkanocne. Na Y.T. znalazłam jak zrobić kurki na szydełku filmik nagrała Aurelia , bardzo fajnie tłumaczy a jak się nie nadąża można zrobić stop. Ten model kurki bardzo mi się spodobał. Serdeczne podziękowania dla Aureli.

                                                         

                                Na razie pokazuję dziewięć sztuk, będzie ich więcej.

                                                                     

                    Mam dużo kolorowych kordonków i mogę je ozdabiać    dowolnie. 

                                                                        

                                                                                                       
  Usztywniam ,,Ługą" na jajku styropianowym. A jak to robić Aurelia pokazuje na końcu filmu . Jeszcze całe stadko razem. Będę miała jako dodatek do prezentów.

                                                              

Dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem i życzenia zdrowia. Jest już lepiej do ,,Wiosny" na pewno będzie ok. Miłego weekendu i pozdrawiam.