Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kartki u Ani- 2018r.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kartki u Ani- 2018r.. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 20 grudnia 2018

Kartki u Ani - grudzień.

     Witam Wszystkich.
Ostatni post w tym roku. Będą karteczki u Ani  to już 3 edycja. Nie opuściłam żadnego miesiąca.
Ale Ania pisała, że wymyśliła coś innego mam nadzieją, że to nadal będą kartki. Kupiłam maszynkę
i trochę wykrojników oj się będzie działo. W grudniu można było wybrać dowolny temat z poprzednich lat wybrałam haft matematyczny; październik 2018r.



                                                             


                                        Zrobiłam tylko dwie karteczki.



                                                               




 Jeszcze kolaż.






                                                      Banerek z grudnia.


                                                                         
                                                                         


                                                                         

            Ania pisała żeby wstawić pierwsze karteczki jakie się zrobiło.


                                                                      





                                                  To są karteczki ze stycznia 2016 r.



Serdecznie dziękują Aniu za trzy lata zabawy, za poświęcony Twój czas przecież to ogrom pracy.
Jesteś bardzo dobrą organizatorką.Sama widzę, że mi lepiej wychodzą karteczki.


                                                       Jeszcze życzenia świąteczne.

                                               


Życzymy Wam zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe
życzenia spełniają się w każdym momencie.

       życzy Wam Wszystkim Tereska.

                                                  

piątek, 16 listopada 2018

Kartki u Ani - listopad.

     Witam Wszystkich.
Większość wie, że z Anią robimy karteczki i to już trzecia edycja. Szefowa obiecała, że będzie ciąg dalszy bardzo się cieszę. A w listopadzie króluje ,,Bingo" dużo uczestniczek  go lubi.


                                                                         

                           B.N. - kolor zielony, biały + gałązka świerku.



                                                                       

      Okolicznościowa: biały, zielony i ptaszki są wytłaczane.



                                                                         

Wielkanoc: zielony, biały, kurczaki też są ptakami.




                                              Kolaż i banerek do zabawy.


                                                                        


                                                                           


    Mam nadzieję, że wszystko jest OK i szefowa zaliczy.
Dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem i za to że jesteście.
 Pozdrawiam Tereska.




piątek, 12 października 2018

Kartki u Ani - październik.

     Witam Wszystkich.
Jak w tytule kartki u Ani .W tym miesiącu króluje ,,haft matematyczny". Dawno temu trochę
robiłam kartek haftem matematycznym. Była duża przerwa i bardzo chętnie sobie przypomniałam.
Nie jestem mistrzynią ale coś umiem. Zrobiłam 5 karteczek ta mi się spodobało.


                                                                           


                                                                                 



                                                                            


                                      Ten sam wzór tylko trochę inaczej zrobiona.



                                                                             



                                                                                 


                                  
                                                        Kolaż i banerek do zabawy.


                                                                                



                                                                             


                       Przyjemnie się haftuje na papierkach.
Bardzo dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem. Pozdrawiam Tereska.


piątek, 7 września 2018

Kartki u Ani - wrzesień.

        Witam Wszystkich.
Zrobiłam przerwę w haftowaniu maków.  Bardzo  powoli przybywa, żeby to tak szybko szło jak z karteczkami. Pomału ale do przodu.
Ani we wrześniu króluje ,,Bingo" większość to lubi. Zrobiłam 4 karteczki 3 na święta B.N. i 1 na Wielkanoc. to lecimy z karteczkami.


                                                                          

      Z bingo frywolitka + kwadrat +warstwy. Kółeczko z aniołkiem jest na kostkach dystansowych.


                                                                       

                                Brokat + niebieski + tusz. Kwiatek jest pomalowany tuszem.


                                                                           


Warstwy + kwadrat + polne kwiatki.




   Ta nie bardzo mieści się w wytycznych. Podoba mi się wykrojnik. Z przymrużeniem oka może być?


                                                                          


                                                           Kolaż i banerek.


                                                                               


    Serdecznie dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem. Pozdrawiam Tereska.

poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Kartki u Ani - sierpień.



    Witam Wszystkich.
Mamy sierpień to karteczki u Ani.  Temat to lift kartek wybranych przez organizatorkę. A jakie karteczki będą liftowane było już wiadomo w lipcu. Za jednym bałaganem zrobiłam na oba miesiące.
Są upały większość czasu spędzam w domu przy zasłoniętych roletach. Zawsze coś robię. To moje lifty na początek kartka okolicznościowa.


                                                                       
                                         Karteczka Ewy - Hubki a na dole moja.


                                                                             

    Przejrzałam moje wzory i wybrałam różyczki haft krzyżykowy i jeszcze jedna frezje.

                                                                              

  Frezje na wzorze były wyhaftowane na czarnej kanwie. Wyszyłam tło w brązach.
 
                                   Boże Narodzenie kartka  Uli i moja.

                                                                        
                                                                            https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZOM8YcJe97A8je1HIlNRrJnkUmJT8rdz0UK_BCWK6GQ7qvVwQPKZD9K5zESY41FhE1r0U2ZDsNGOFOzG_4vYzq6l27_2W2GV_FRQNBMlUCeHGrPGdlgnit4yTB8rSHks8no36EvttlpXj/s640/05.jpg


                                                                               
      
                                                   Wielkanoc karteczka   wg. Lidzi i moja.


                                                                                        


                                                                                       
         

                                                          Jeszcze banerek do zabawy i kolaż.


                                                                           




Temat karteczkowy na wakacje zamknięty a szefowa oceni.
Dziękuję Wszystkim za komentarze i za to że zaglądacie. Pozdrawiam Tereska i życzę trochę mniejszych upałów.



środa, 18 lipca 2018

Kartki u Ani - lipiec.


                                                                 

      Witam Wszystkich.
Jak w tytule dziś karteczki  u Ani. Ma być lift poszczególnych kartek. Przyznaje szczerze nigdy
nie robiłam żadnego liftu. Podoba mi się zabawa karteczkowa u Ani to szkoda odpuszczać.
Zrobiłam jak umiałam a czy one mogą być zaliczone jako lift to się okaże. Zrobiła trzy.

Pierwsza okolicznościowa.

                                                                                         Ta jest Ani a na dole moja.


                                                                               

                       Zapomniałam przykleić perełki.

Następna na B.N.

                                                                              Karteczka Zosi a na dole moja.


                                                                               

                                                                             
      Trzecia to Wielkanoc.


                                                                        
                                                                      

         Karteczka Oli i moja.


                                                                          


                                   Jeszcze kolarz i banerek do zabawy.


                                                                        


                                                                       






          I tak wygląda mój lift a szefowa oceni.
      Dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem. Pozdrawiam Tereska.


środa, 20 czerwca 2018

Kartki u Ani - czerwiec.

    Witam Wszystkich.
Zabawa u Ani większość wie o co chodzi.W tym miesiącu mamy  ,,Bingo". Ania dała pełen luz
nie muszą być linie proste. Tylko na każdej kartce mają być 3 elementy zadane przez Anię.




                                                      Jako pierwsza Wielkanocna.

                                    
                                                                    

   Papier w kwiatki, napis wieloczłonowy i tekturka falista (jest fioletowa a wyszło na niebiesko).


                                                                   

                     Okolicznościowa: papier w kwiatki, napis wieloczłonowy, biała baza .   


                                                                             



Boże narodzenie: tekturka falista, napis wieloczłonowy i biała koronka.


 
                     
                                                      Kolaż i banerek do zabawy.

                                                                           





                     

       
           Dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem. Pozdrawiam Tereska.                                              

wtorek, 22 maja 2018

Kartki u Ani - maj.

     Witam serdecznie Wszystkich.
Mamy maj najpiękniejszy miesiąc w roku. Będą karteczki, które  robimy z Anią projektantką w tym
miesiącu jest Sylwia Murzynowska. Na Wielkanoc ma być zajączek, Boże Narodzenie renifer
a okolicznościowa we fioletach.

                                                                         

                                           Jest zajączek, kwiatki i inne dodatki.



                                                                       

                             Ma być renifer jest tylko sama głowa i śnieżynki.


                                                                     

                       Fiolety są tło też jest fioletowe a wyszło bardziej niebieskie.


                                                    Kolaż i banerek do zabawy.


                                                                     



                                                                              


                Karteczki na maj zaliczone ( mam nadzieję) teraz inne prace.
     Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim postem i za to, że tu zaglądacie.
      Pozdrawiam Tereska.