Witam serdecznie .
Ostatni miesiąc w tym roku zabawy u Ani. Tworzymy kartki w.g. mapek większość zna tą zabawę. Dodatkowo ma być kolor srebrny i cekiny. Zrobiłam po jednej kartce z obu mapek.
Kolor srebrny słabo widać ale jest i cekiny w kształcie gwiazdek.
Na tą nie bardzo miałam pomysł. Nakleiłam śnieżynki tekturowe.
Kolaż dla Ani.
Dziękuję Wszystkim za komentarze pod poprzednim postem. Miło mi, że pokrowce na taborety się spodobały. Pozdrawiam zima u nas na całego.