Witam już po świętach.
Miejmy nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre. Bardzo czekam na nią i chyba wszyscy. Zrobiłam kartki w zabawie u Ani w.g. mapek. Z każdej mapki po jednej.
Banerek do zabawy.
Obie kartki są na święta wielkanocne.
Ta nie bardzo mi wyszła nie będę już zmieniać.Jeszcze kolaż dla Ani.
